fbpx
Site Svensk industriteknik verksamhet

Våra medarbetare

Våra konsulter är främst specialiserar mot tung industri. Vi har stor erfarenhet inom området och levererar kort och gott processer för effektivare projekt hos våra kunder.

Våra huvudområden är teknisk projektledning och mekanisk konstruktion. Vi kan hjälpa dig med allt från byggledning och upphandlingar till kalkylering och optimering inom en rad olika verksamhetsområden.

Medarbetare på SITE

Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra olika projektledare och specialister. Tveka inte att höra av dig om du vill veta hur vi skulle kunna hjälpa dig i din verksamhet.

Fredrik Kroll SITE Porträtt 2021-2400x1256

Fredrik Kroll
Senior projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 18 36
fredrik.kroll@sitelulea.se
Läs mer

BjÖrn Karlsson SITE Porträtt 2021-2400x1256

Björn Karlsson
Senior projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 18 46
bjorn.karlsson@sitelulea.se
Läs mer

Jens Fellenius SITE Porträtt 2021-2400x1256

Jens Fellenius
Senior projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 18 06
jens.fellenius@sitelulea.se
Läs mer

Anna Ström SITE porträtt 2400x1256 px

Anna Ström
Ekonomi & administration
+46 (0)70-611 60 05
anna.strom@sitelulea.se
Läs mer

Porträtt av Mikael Björnfot på SITE

Mikael Björnfot
Projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 16 05
mikael.bjornfot@sitelulea.se
Läs mer

Erik Kruukka på SITE porträtt 2023-2400x1256

Erik Kruukka
Projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 21 95
erik.kruukka@sitelulea.se
Läs mer

Victor Johansson Porträtt 2400x1256 px

Victor Johansson
Projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 28 40
victor.johansson@sitelulea.se
Läs mer

Porträtt av Erik Renman på site

Erik Renman
Projektledare och konstruktör
+46(0)70-611 32 59
erik.renman@sitelulea.se
Läs mer

Tarek Alqado byggnadskonstruktör på SITE

Tarek Alqado
Projektledare & byggkonstruktör
+46 (0)76-611 79 66
tarek.alqado@sitelulea.se
Läs mer

Amanda Nordström Porträtt SITE 2400x1256

Amanda Nordström
Projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 60 15
amanda.nordstrom@sitelulea.se
Läs mer

Gustav Hellström site profilbild 2400

Gustav Hellström
Projektledare & konstruktör
+46 (0)70-611 15 56
gustav.hellstrom@sitelulea.se
Läs mer

Victor Åström SITE porträttbild 2400x1256

Victor Åström
Projektledare & konstruktör
+46 (0)70-611 18 28
victor.astrom@sitelulea.se
Läs mer

Arvid Eriksson på SITE porträtt 2400x1256px

Arvid Eriksson
Projektledare & konstruktör
+46 (0)70-611 02 36
arvid.eriksson@sitelulea.se
Läs mer

Angelica Lindwall SITE Porträttbild 2400x1256 px

Angelica Lindwall
Projektledare & konstruktör
+46 (0)70-511 15 45
angelica.lindwall@sitelulea.se
Läs mer

Oscar Kling konstruktÄr på SITE

Oscar Kling
Projektledare & konstruktör
+46 (0)70-611 01 10
oscar.kling@sitelulea.se
Läs mer

Wall of fame

Arbeta på SITE

Vi växer stadigt och söker ständigt efter nya talanger. Kontakta oss om du är intresserad av nya utmaningar i ett offensivt företag.

SITE management och projektledning för tung industri liggande bild

Inlägg

1 2 3 4