Site Svensk industriteknik verksamhet

Om våra medarbetare

Våra konsulter är främst specialiserar mot tung industri. Vi har stor erfarenhet inom området och levererar kort och gott processer för effektivare projekt hos våra kunder.

Våra huvudområden är teknisk projektledning och mekanisk konstruktion. Vi kan hjälpa dig med allt från byggledning och upphandlingar till kalkylering och optimering inom en rad olika verksamhetsområden.

Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra olika projektledare och specialister. Tveka inte att höra av dig om du vill veta hur vi skulle kunna hjälpa dig i din verksamhet.

Vi på SITE

Fredik Kroll på SITE

Fredrik Kroll
Partner
Senior projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 18 36
fredrik.kroll@sitelulea.se
Läs mer

Björn Karlsson på SITE

Björn Karlsson
Partner
Senior projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 18 46
bjorn.karlsson@sitelulea.se
Läs mer

Jens Fellenius på SITE

Jens Fellenius
Partner
Senior projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 18 06
jens.fellenius@sitelulea.se
Läs mer

Niclas Vestman på SITE

Niclas Vestman
Projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 02 87
niclas.vestman@sitelulea.se
Läs mer

Mikael Björnfot på SITE

Mikael Björnfot
Projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 16 05
mikael.bjornfot@sitelulea.se
Läs mer

Erik Kruukka på SITE bild 1200x630

Erik Kruukka
Projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 21 95
erik.kruukka@sitelulea.se
Läs mer

Victor Johansson på SITE 1200x630

Victor Johansson
Projektledare och konstruktör
+46 (0)70-611 28 40
victor.johansson@sitelulea.se
Läs mer

Erik Renman på SITE 1200x630

Erik Renman
Projektledare och konstruktör
+46(0)70-611 32 59
erik.renman@sitelulea.se
Läs mer

Daniel Furén på SITE 1200x600 porträtt

Daniel Furén
Projektledare och konstruktör
+46(0)70-611 02 36 
daniel.furen@sitelulea.se
Läs mer

Julian Colmenares på SITE

Julian Colmenares
Projektledare och konstruktör
+46 (0)70-511 15 45
julian.colmenares@sitelulea.se
Läs mer

Björn Sannelind SITE porträtt

Björn Sannelind
Projektledare och konstruktör
+46 (0)73-047 72 88
bjorn.sannelind@sitelulea.se
Läs mer

Emil Vidman at SITE portarit 1200x630

Emil Vidman
Projektledare och konstruktör
+46 (0)76-611 79 66
emil.vidman@sitelulea.se
Läs mer

Amanda Nordström Porträtt SITE 2400x1256

Amanda Nordström
Projektledare och konstruktör
amanda.nordstrom@sitelulea.se
Läs mer

Senaste inlägg

SITE management och projektledning för tung industri liggande bild

Arbeta på SITE

Vi växer stadigt och söker ständigt efter nya talanger. Kontakta oss om du är intresserad av nya utmaningar i ett offensivt företag. Läs mer